the better way to heat

the better way to heat

 

Witaj Nie jesteś zalogowany.

Zaloguj się

Wypełnij formularz
i dołącz do Strefy Partnera

DOŁĄCZ
DO strefY
partnera

Witaj w Strefie Partnera
alpha innotec

STREFA
PARTNERA

Jesteś niezalogowany w strefie

 

Autoryzowani instalatorzy to szczególnie ważni dla nas klienci, dzięki którym możemy budować i umacniać naszą pozycję na rynku pomp ciepła. Marka alpha innotec od ponad 20 lat działa w bardzo zdefiniowanym obszarze: tylko i wyłącznie pomp ciepła. Dzięki wąskiej specjalizacji oraz posiadaniu własnego centrum badań i rozwoju w niemieckim mieście Kasendorf, produkty alpha innotec osiągają unikalne, jedne z najlepszych parametrów na rynku. Jako Przedsiębiorstwo “Hydro Tech” Konin” od 19 lat jesteśmy wyłącznym krajowym przedstawicielem marki alpha innotec.

 

W Strefie Partnera udostępniamy wszystkie dokumenty i materiały techniczne potrzebne do pracy z produktami marki alpha innotec oraz dajemy dostęp do wszechstronnego programu doborowego - alpha check.

 


WYPEŁNIJ FORMULARZ
I UZYSKAJ DOSTĘP DO STREFY PARTNERA

 

W ciągu maksymalnie dwóch dni roboczych zweryfikujemy Twoje zgłoszenie i skontaktujemy się z Tobą.

 


Dołącz do Strefy Partnera


Doradztwo 

Wierzymy, że wsparcie ze strony dystrybutora to ważny element pracy instalatora i każdego dnia staramy się zapewniać jak najlepszą opiekę naszym Partnerom. Sprzedaż urządzeń prowadzona jest przez wyspecjalizowany zespół doradców technicznych, którzy od wielu lat są pracownikami Przedsiębiorstwa “Hydro-Tech”Konin. Ich codzienna praca to pomoc naszym Partnerom na każdym etapie: rozmowa z inwestorem, dobór urządzeń, przygotowanie oferty, analiza schematów hydraulicznych, przygotowanie projektów instalacji, doradztwo podczas montażu oraz po jego zakończeniu.


Obsługa
techniczna

 

Niezwykle ważną kwestią jest dla nas opieka techniczna i serwisowa jakiej Wam dostarczamy. Posiadamy własny, autoryzowany przez producenta serwis, który zawsze stara się jak najsprawniej udzielać Wam wsparcia. Po zakończeniu prac instalacyjnych wykwalifikowany pracownik serwisu przyjeżdża na miejsce inwestycji, dokonując sprawdzenia poprawności wykonania instalacji. Każdy instalator może być pewien, że wszystkie prace przy pompie ciepła zostały wykonane poprawnie, a klient końcowy będzie zadowolony


Szkolenia 

Szkolenia zarówno dla nowych instalatorów w branży pomp ciepła, jak i dla zaawansowanych prowadzone są cyklicznie i składają się z części teoretycznej oraz praktycznej. Zakres szkoleń jest ściśle dostosowany do umiejętności, ale każdy z uczestników może być pewien, że uczy się od profesjonalistów.

X