the better way to heat

the better way to heat

SOCIAL MEDIA   

WIRTUALNY DORADCA

STREFA PARTNERA

Lepszy sposób...
na ogrzewanie!

The better way
to heat

 

Lepszy sposób...
na ogrzewanie!

The better way
to heat

 

Co oznacza dla nas „the better way to heat"?

„The better way to heat" to hasło przewodnie marki alpha innotec i oznacza po prostu lepszy sposób na ogrzewanie.
Taką szansę daje technologia pomp ciepła alpha innotec.

 

 

Dlaczego pompy ciepła
są lepszym sposobem ogrzewanie?

 

  • ogrzeją dom i ciepłą wodę użytkową a latem zapewnią przyjemne i niemal darmowe chłodzenie (chłodzenie naturalne, pasywne).
  • pompy ciepła to urządzenia z sektora odnawialnych źródeł energii (OZE), dzięki którym stajesz się niezależny paliw kopalnych (węgiel, gaz), a co za tym idzie od wahań cen energii pozyskanej z tradycyjnych surowców.
  • pompę ciepła w łatwy sposób połączyć można z innymi źródłami energii odnawialnej (np. panele fotowoltaiczne). Tym samym prąd na potrzeby pracy pompy ciepła jesteś w stanie dostarczyć sobie we własnym zakresie!
  • brak emisji CO2 i pozostałych zanieczyszczeń do atmosfery.
  • bezobsługowość pomp ciepła - niemal „włączasz i zapominasz”.
  • brak konieczności budowania kotłowni i składowania paliwa lub opału.

 

Producentów pomp ciepła
na rynku nie brakuje.
Co nas wyróżnia?

 

Prowadzimy sprzedaż wyłącznie przez autoryzowaną sieć partnerską, którą tworzą specjalnie przeszkoleni instalatorzy pomp ciepła alpha innotec. Dzięki takiemu modelowi sprzedaży i dystrybucji mają Państwo pewność, że urządzenie będzie zamontowane poprawnie, przez firmę z doświadczeniem. Dedykowana opieka serwisowa — własny serwis producenta wspiera użytkowników oraz instalatorów — to dziś rzadkość. 5 lat gwarancji producenta na nasze urządzenia oraz darmowe sterowanie online z każdego miejsca na świecie w ramach usługi alpha web i alpha app to kolejne atuty. Jesteśmy także pionierem w wykorzystaniu naturalnego czynnika chłodniczego R290 (propan) - neutralnego dla środowiska i jednocześnie posiadającego doskonałe właściwości termodynamiczne. Podczas gdy inni producenci stawiają pierwsze kroki w stosowaniu tej technologii — my posiadamy na tym polu ponad 20 letnie doświadczenie.

 

To nasze naprawdę mocne strony, z których jesteśmy dumni!

 

 

X