alpha innotec – powietrzne i gruntowe pompy ciepła

Zdalne sterowanie pompą ciepła

Zdalne sterowanie pompą ciepła

Luxtronik - luksus i prostota sterowania pompą ciepła.

 

Sterowanie pompą ciepła z każdego miejsca na świecie, w dowolnym momencie.

Pompy ciepła alpha innotec są wyposażone w wyjątkowy regulator - Luxtronik. Dzięki niemu nasze pompy zyskują bezobsługowość - po ustawieniu w regulatorze temperatur i pozostałych parametrów, nie musisz pamiętać o niczym więcej, aby cieszyć się domowym komfortem. Luxtronik steruje pompą ciepła w pełni automatycznie. Luxtronik jest wyjątkowo prosty i intuicyjny w obsłudze (jedno pokrętło typu „Turn & Tip”) oraz posiada czytelne menu, oczywiście w języku polskim.


alpha web


Dzięki podłączeniu do internetu regulator Luxtronik pozwala na zdalne sterowanie pracą instalacji grzewczej. Usługa alpha web w wersji podstawowej jest darmowa. Za pomocą komputera lub telefonu komórkowego można sprawdzać i zmieniać ustawienia dotyczące ogrzewania, nie jest przy tym wymagane żadne dodatkowe oprogramowanie, wystarczy połaczenie pompy ciepła przez internet do do globalnego serwera alpha innotec.

 

  • wszystkie ustawienia pompy ciepła można zmieniać przez internet
  • kontrola pompy ciepła podczas nieobecności w domu
  • oprócz dostępu do internetu, nie jest wymagany żaden inny sprzęt lub oprogramowanie.

 

 

☞ Dokumenty aktywacji usługi znajdziesz tu: Dokumenty

✆ Jeśli masz jakiekolwiek pytania odnośnie usługi zdalnego dostępu pomocy udzieli: DZIAŁ SERWISU: +48 61 830 21 21, E-mail: serwis@alphainnotec.pl

 

 


alpha control


Użytkownicy smartfonów i tabletów (iOS lub Android) mogą kontrolować swoją pompę ciepła z każdego miejsca na świecie i o każdej porze za pomocą aplikacji alpha control. Można ją darmowo pobrać przez internet.

Pobierz: Appstore lub Google play.

 

  • wygodne zdalne sterowanie
  • pompa ciepła może być sterowana bezpośrednio za pomocą smartfona
  • aplikacja łatwa do pobrania on-line, za darmo.