alpha innotec – powietrzne i gruntowe pompy ciepła

Nowa pompa ciepła alira LWAV+

2020-01-01

 

Nowa powietrzna pompa ciepła
w wykonaniu z obniżonym
poziomem głośności

 

 

Marka alpha innotec we wrześniu 2019 wprowadziła na rynek nowy model powietrznej inwerterowej pompy ciepła w wykonaniu z obniżonym poziomem głośności. W serii alira LWAV+, dzięki zastosowaniu specjalnych osłon powietrznych i absorbera dźwięku, poziom głośności został ograniczony nawet do 49 dB w trybie nocnym przy jednoczesnym zachowaniu 70% mocy grzewczej, w pomiarach 3 metrów od urządzenia, pompy osiągają 35 dB(A), a przy 6 metrach zaledwie 29 dB(A). Specjalna konstrukcja LWAV+ ogranicza też do minimum miejsce potrzebne na montaż.

 

Pompy LWAV+ posiadają zintegrowane chłodzenie aktywne i występują w 8 konfiguracjach: z regulatorem, modułem, lub stacją hydrauliczną dla mniejszego, lub większego zapotrzebowania. LWAV+ to wydajne rozwiązanie do ogrzewania, chłodzenia i przygotowywania ciepłej wody użytkowej, dostępne w jednym wygodnym systemie.

 

Dla wszystkich pomp alpha innotec producent zapewnia darmowe sterowanie przez internet dzięki usłudze alpha web i alpha app oraz 5 lat gwarancji w standardzie.