alpha innotec – powietrzne i gruntowe pompy ciepła

chatbot adam

2019-03-01

 

Wirtualny asystent od alpha innotec.
Pierwszy chatbot oferujący dobór pomp ciepła

 

Przedstawiamy Wam Adama - pierwszego na świecie chatbota, który pomaga dobrać gruntowe lub powietrzne pompy ciepła pod konkretne zapotrzebowanie.

Korzystanie z niego jest wyjątkowo łatwe oraz możliwe 24/7 z każdego miejsca. Na urlopie, w domowym zaciszu, czy w komunikacji miejskiej - wystarczy smartfon lub inne urządzenie mobilne i już w trzech prostych pytaniach chatbot potrafi określić zapotrzebowanie konkretnego budynku na ciepło. 

 

Podczas dalszej rozmowy wyliczy także roczne koszty energii elektrycznej zużywanej przez pompę ciepła, nawet z rozbiciem na ogrzewanie domu oraz produkcję ciepłej wody użytkowej. Tym samym może służyć z powodzeniem jako porównywarka różnic zużycia energii rozważanych pod inwestycję typów pomp. 

 

Adam to również strażnik czystego powietrza. Jednym kliknięciem umożliwia zapisanie się na alarm smogowy, a następnie przesyła informację zawsze wtedy, gdy jakość powietrza przekracza dopuszczalne normy. Inną opcją jest otrzymywanie codziennych powiadomień o aktualnym stanie powietrza. Wirtualny asystent kieruje też do autoryzowanych partnerów alpha innotec - najlepszych specjalistów pomp ciepła oraz informuje o bieżących promocjach. Chatbot odpowiada też na szereg innych pytań związanych z tematyką pomp ciepła, a jeśli jego wiedza jest niepełna, pytanie nigdy nie pozostaje bez odpowiedzi i jest przekierowane do realnego konsultanta.

 

Z pomocy Adama można skorzystać na alphainnotec.pl oraz na hydro-tech.pl, z poziomu fanpage’a alpha innotec na facebooku, oraz przez messengera.